Obnova skautské činnosti!

Milí rodiče,

jsme velmi nadšeni, že vám konečně můžeme říct, že náš oddíl obnovuje činnost! Znamená to tedy (pokud se situace nezhorší), že se konečně s dětmi budeme potkávat na schůzkách a absolvujeme společně i pár výprav 🙂

Schůzky:

Samozřejmě se schůzky neobejdou bez bezpečnostních opatření, a to:

• každá družinka se bude scházet pravděpodobně jednou za 14 dní
  • schůzky se budou konat prozatím vždy venku
  • děti starší 6 let musí na schůzku donést čestné prohlášení, že byly za posledních 72 hod testováni s negativním výsledkem testu (čestné prohlášení v příloze, je možno napsat i rukou) – není vyžadováno vždy (např. po prodělaném covidu), detailní podmínky si prosím pročtěte na odkazu níže
  • každé dítě bude mít na schůzce 1 respirátor/roušku

Ohledně konkrétních schůzek vás kontaktují družinoví vedoucí (kdy, kde a jak se schůzka bude konat). Nyní je důležitější, než kdy dříve, abyste prosím svoje děti důsledně omlouvali včas před schůzkou. Zde je podrobnější popis všech opatření: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/5633-vykonna-rada-podminky-pro-obnovovani-kontaktni-cinnosti-plus-zive-vysilani-4-5-vecer?fbclid=IwAR25x1Ey2jHKLDiz5y1mEyOp7-vzLciy_v2byYnRSLYMQtYHp5E-9BX7EUg.

Akce:

• 6.6. jednodenní akce, večer schůzka s rodiči (je důležitá speciálně pro rodiče benjamínků, ale i na ostatní se moc těšíme :-))
  • 22.6. závěrečný oheň

Děkujeme, že jste s námi přečkali distanční dobu a moc se už těšíme na společné setkání, které je konečně v dohlednu!

Uložit odkaz do záložek.